Контакти
Сервісний центр:
с 09:00-16:00 Пн-Пт
Для оптових покупців:
с 09:00-17:00 Пн-Пт
Адреса:
Харьковская обл.,Харьк. р-н, с. Циркуны, ул. Соборная 3В/1

Поверхневі насоси

Побутові питання власника приватного будинку або дачі часто пов'язані з водою. Але ми стверджуємо: придбання електронасосів для води «Бриз» вирішує їх просто і маловитратно
ПОВЕРХНЕВІ ЕЛЕКТРОНАСОСИ
Поверхневі електронасоси для води - це прості в експлуатації конструкції, які розташовують в безпосередній близькості від джерела води на поверхні землі. Забір води з підземного або наземного джерела здійснюється за допомогою гнучкого шланга або спеціальної труби. Такі насоси призначені для перекачування води з відкритих резервуарів, неглибоких колодязів. Ідеальний варіант для поливу садибних ділянок, газонів, садів, а також для подачі води з магістральних водопроводів з недостатнім тиском.
Купити поверхневий насос в Україні за оптовою ціною, можна звернувшись до нас, ми з радістю допоможемо вам у підборі обладнання, а також організуємо швидку доставку прямо з власного складу.

ХАРАКТЕРИСТИКА НАШИХ НАСОСІВ

Потужність:
350 Вт-800 Вт
Глибина занурення:
3 метра
Висота подачі води (напір):
40-80 метрів
Продуктивність:
540 л/год, 720 л/год, 3,5 м3/год
Діаметр труби:
Понад 100 мм

ВИДИ ПОВЕРХНЕВИХ НАСОСІВ

 • Відцентровий поверхневий електронасос - це електроприлад, що найбільш часто використовувується для поливу ділянок землі. Саме він здатен перекачувати найбільший обсяг води за одиницю часу.
 • Поверхневий електронасос вихрового типу - компактний електроприлад, який використовується для колодязів та свердловин невеликої глибини. Може створювати максимально сильний напір рідини.

ПРИНЦИПИ ДІЇ ПОВЕРХНЕВИХ НАСОСІВ ДЛЯ ВОДИ

Відцентровий поверхневий електронасос перекачує воду за рахунок обертання колеса, оснащеного спеціальними лопастями. Рідина всмоктується в робочу камеру, а підвищення тиску виштовхує її назовні. Поверхневий електронасос вихрового типу всмоктує воду в камеру і створює усередині вихор, завдяки якому значно збільшується енергія самого потоку
Организация: itemprop="name">БРИЗ Телефон: +38 099-716-27-24
Страна: Украина Почтовый индекс: 61000 Город: Харьковская обл.,Харьк. р-н, с. Циркуны Адрес: ул. Соборная 3В/1
Email: info@briz-pump.com
Хочу бути партнером компанії «Бріз»

  Ми, , хочемо бути партнерами

  ТОВ «Виробниче підприємство «Бріз». Наш сайт

  Зв’язатися з нами ви можете по телефону

  або по e-mail

  *Ви приймаєте політику конфіденційності. Ваша адреса електронної пошти та ПІБ ні в якому разі не будуть передані іншим користувачам та ніколи не будуть відкриті для перегляду. Ми не будемо передавати ці дані третім особам і/або будь-яким іншим способом повідомляти ці дані третім особам.
  Дякуємо, Ваша заявка прийнята
  Чекайте, з вами зв’яжуться