Контакти
Сервісний центр:
с 09:00-16:00 Пн-Пт
Для оптових покупців:
с 09:00-17:00 Пн-Пт
Адреса:
Харьковская обл.,Харьк. р-н, с. Циркуны, ул. Соборная 3В/1

Занурюванi насоси

У приватному будинку або на дачі, питання з водопостачанням, так чи інакше, стає перед господарем. Вирішити його просто і маловитратно - купити водяний насос для свердловин «Бриз»
Потужність: 350 Вт Тиск води: 40 м Подача води: 720 л/год Кількість клапанів: 2 Перейти Насос для води Урожай Потужність: 230 Вт Тиск води: 63 м Подача води: 360 л/год Кількість клапанів: 1 Перейти Насос для води Малиш Потужність: 350 Вт Тиск води: 40 м Подача води: 720 л/год Кількість клапанів: 2 Перейти Насос для води Урожай-Брiз Потужність: 230 Вт Тиск води: 40 м Подача води: 360 л/год Кількість клапанів: 1 Перейти Насос для води Малиш-Бріз Потужність: 350 Вт Тиск води: 63 м Подача води: 540 л/год Кількість клапанів: 2 Перейти Насос для води Гейзер Потужність: 350 Вт Тиск води: 40 м Подача води: 720 л/год Кількість клапанів: 3 Перейти Насос для води Фонтан Потужність: 900 Вт Тиск води: 63 м Подача води: 720 л/год Кількість клапанів: 2 Перейти Насос для води Силач Потужність: 900 Вт Тиск води: 63 м Подача води: 720 л/год Кількість клапанів: 2 Перейти Насос для води Силач-В Потужність: 350 Вт Тиск води: 40 м Подача води: 720 л/год Кількість клапанів: 2 Перейти Насос для води Дачник-2
ЗАНУРЮВАЛЬНІ НАСОСИ
Побутові занурюванi електронасоси - це прилади, які повністю опускаються під воду. Важливою перевагою цих приладів є проста конструкція, що робить їх невибагливими як в експлуатації, так і в техобслуговуванні. Кожен господар оцінить їх ефективність і широку сферу застосування. Наші насоси ідеально підходять для подачі води зі свердловини або колодязя до 80 метрів. Напір гарантує висока потужність і продуктивність від 360 до 1500 літрів на годину.
Купити занурюванi насоси насос в Україні за оптовою ціною, можна звернувшись до нас, ми з радістю допоможемо вам у підборі обладнання, а також організуємо швидку доставку безпосередньо з власного складу.

ХАРАКТЕРИСТИКА НАШИХ НАСОСІВ:

Потужність
350 Вт-800 Вт
Глибина занурення
3 метра
Висота подачі води (напір)
40-80 метрів
Продуктивність
540 л/час, 720 л/час, 3,5 м3/час
Діаметр труби
Понад 100 мм

ВИДИ ЗАНУРЮВАЛЬНИХ НАСОСІВ

Заглибні насоси бувають 2-х видів:

 • - заглибний свердловинний насос. Його розміщують в товщі води на відстані від дна джерела. Перевага такого пристрою - можливість качати воду зі свердловин глибиною кілька десятків метрів. Крім того, такий насос має дренажні властивості і здатний перекачувати навіть забруднену воду.
 • - заглибний насос для колодязя. Даний електроприлад занурюють безпосередньо в колодязь на невелику глибину. Такий насос використовують для подачі чистої води без домішок.

ЗА ПРИНЦИПОМ ДІЇ ЗАНУРЮВАЛЬНІ НАСОСИ ПОДІЛЯЮТЬ:

За принципом дії заглібні насоси поділяють на вібраційні і відцентрові

Заглибні насоси вібраційного типу - це одні з найбільш простих по конструкції електронасосів, принцип дії яких заснований на зміні тиску повітря і води у внутрішній камері за рахунок зворотньо-поступальних рухів поршня. У конструкції таких насосів відсутні деталі, що обертаються і привідний електродвигун - це забезпечує їм простоту техобслуговування і ремонту.

Відцентровий електронасос для свердловин - це насос, всередині якого створюється відцентрова сила, що виштовхує воду нагору. Підходить для більш глибокого занурення і подачі води зі свердловин, глибиною кілька десятків метрів. Крім того, більшість з них мають систему примусового охолодження.

Организация: itemprop="name">БРИЗ Телефон: +38 099-716-27-24
Страна: Украина Почтовый индекс: 61000 Город: Харьковская обл.,Харьк. р-н, с. Циркуны Адрес: ул. Соборная 3В/1
Email: info@briz-pump.com
Хочу бути партнером компанії «Бріз»

  Ми, , хочемо бути партнерами

  ТОВ «Виробниче підприємство «Бріз». Наш сайт

  Зв’язатися з нами ви можете по телефону

  або по e-mail

  *Ви приймаєте політику конфіденційності. Ваша адреса електронної пошти та ПІБ ні в якому разі не будуть передані іншим користувачам та ніколи не будуть відкриті для перегляду. Ми не будемо передавати ці дані третім особам і/або будь-яким іншим способом повідомляти ці дані третім особам.
  Дякуємо, Ваша заявка прийнята
  Чекайте, з вами зв’яжуться