Контакти
Сервісний центр:
с 09:00-16:00 Пн-Пт
Для оптових покупців:
с 09:00-17:00 Пн-Пт
Адреса:
Харьковская обл.,Харьк. р-н, с. Циркуны, ул. Соборная 3В/1
Як встановити вібраційний насос
22.07.2020

Вібраційний заглибний електронасос встановлюється безпосередньо в колодязі або свердловині. Завдяки такому розміщенню, обладнання не перегрівається, оскільки охолоджується просто у воді.

Насос під’єднують до зворотного клапана за допомогою штуцера. Клапан запобігає зворотному зливу води з труби в колодязь, коли насос вимикається. Потім до клапану приєднують муфту через сполучну трубу.

Електрокабель, що йде від насоса, кріпиться до труби пластиковими хомутами із кроком в 1 метр. Таким чином, ми запобігаємо його розгойдуванню в шахті колодязя.

Вібраційний насос для води опускають в колодязь за допомогою оцинкованого троса, потім кріплять до металевої поперечної рами, встановленої на кромці споруди.

Коли насос опуститься на  дно, його потрібно підняти вгору на 25 – 30 см. Така відстань необхідна, щоб насос при заборі води не захоплював також пісок і бруд.

Найбільш популярними серед вібраційних насосів вважаються пристрої типу «Малюк», «Урожай», «Силач», «Гейзер», «Фонтан», «Дачник». Всі ці види електронасосів ви знайдете в лінійці продукції ТМ «Бриз».

Поділитися з друзями через:
Организация: itemprop="name">БРИЗ Телефон: +38 099-716-27-24
Страна: Украина Почтовый индекс: 61000 Город: Харьковская обл.,Харьк. р-н, с. Циркуны Адрес: ул. Соборная 3В/1
Email: info@briz-pump.com
Хочу бути партнером компанії «Бріз»

  Ми, , хочемо бути партнерами

  ТОВ «Виробниче підприємство «Бріз». Наш сайт

  Зв’язатися з нами ви можете по телефону

  або по e-mail

  *Ви приймаєте політику конфіденційності. Ваша адреса електронної пошти та ПІБ ні в якому разі не будуть передані іншим користувачам та ніколи не будуть відкриті для перегляду. Ми не будемо передавати ці дані третім особам і/або будь-яким іншим способом повідомляти ці дані третім особам.
  Дякуємо, Ваша заявка прийнята
  Чекайте, з вами зв’яжуться